tadeusz mirosz fotografia biznesowa - kontakt
Tadeusz Mirosz
Fotograf
501 046 826
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Fotograf, aikidoka, tata.

Gdybym miał Ci się szybko przedstawić, zapewne użyłbym tylko tych trzech słów. Ale wtedy… reszta strony zostałaby pusta! Rozwinę je zatem. Jestem absolwentem SGH, który odkrył, że fotografia jest dla niego ważniejsza niż metody ilościowe i systemy informacyjne. Moją pasję przekułem w zawód i pracuję w nim od ponad dwudziestu lat. Mam doświadczenie w fotografii eventowej, ślubnej i portretowej. Współpracowałem ze światowymi korporacjami Citibank, Roche, CaixaBank, FermantleMedia, Nutricia, Sanofi, Santander, WeberShandwick, Bridgestone, DnB, Mary Kay, robiłem zdjęcia ludziom kultury i nauki, sportowcom i celebrytom. Pracuję w moim warszawskim studio i w terenie, bez problemu dojadę we wskazane przez Ciebie miejsce. Jeśli zaś chodzi o same zdjęcia - nie będę Cię zanudzał technicznymi szczegółami ani opowiadał o mojej filozofii sztuki. Liczą się efekty, a te możesz zobaczyć w moim portfolio.

Aikido to moja pasja.

Płynność ruchu, przepływ energii, kontrola nad ciałem i wolność umysłu. Nie będę na siłę szukał związków między aikido i fotografią, choć może jakieś są. Ja lubię aikidoków fotografować. Aha - mam 3 dan (stopień mistrzowski) Aikido Aikikai.

Last but not least - jestem tatą.

Mój syn to najważniejsza osoba w moim życiu (trudno uniknąć banałów, mówiąc o takich sprawach!). Gdy nie pracuję, spędzam z nim czas. Oczywiście robię mu zdjęcia, ale to zupełnie inna historia. Poznajmy się bliżej i porozmawiajmy o tym, co mogę dla Ciebie zrobić.